Kliknij i zobacz pokaz iluzjonisty
Zadzwoń i zamów pokaz iluzjonisty

+48 570 090 304

Pokaz sztuczek magicznych na wesele lub imprezę firmową

kontakt@kajetanbielecki.pl

+48 570 090 304

Top 5 atrakcji na wesele

07 November 2021
najlepsze atrakcje na wesele

"Jakie są najlepsze atrakcje weselne?" - to pytanie zadaje sobie wiele przyszłych par młodych przygotowując się do tego najważniejszego dnia.  Każde wesele jest wyjątkowe a każda para młoda chce, żeby goście świetnie się bawili, jednak jak wybrać, jeśli stoją przed nami setki różnych opcji w różnych przedziałach cenowych? O tym poniżej :). 

 

Dzisiaj przygotowałem dla Was subiektywną listę 5 najlepszych atrakcji weselnych, które pokochają Wasi goście. Dlaczego subiektywną? Ponieważ piszę z doświadczenia. Jestem profesjonalnym iluzjonistą, występuję na weselach od ponad 6 lat i zaczarowałem już ponad 100 par młodych a co za tym idzie widziałem mnóstwo przeróżnych atrakcji weselnych w akcji a nie tylko "na papierze". Zacznijmy więc od...

 

5. Fajerwerki

 

 

Dlaczego by nie rozpocząć małżeństwa z przytupem? Fajerwerki to świetna atrakcja zarówno dla najmłodszych jak i najstarszych. Piękne światła nie tylko zagwarantują fantastyczną zabawę lecz również stanowią świetną okazję do wyjątkowych zdjęć z wesela.

Dla tych, którzy za fajerwerkami nie przepadają ze względu na huk i zwierzęta jest alternatywa: Pokaz laserowy! Równie piękny, a jednocześnie cichy :).

 

4. Fotobudka

 

 

Nawet dwóch fotografów na weselu to czasem mało, w końcu na jednego przypada parudziesięciu gości. Fotobudka to świetna atrakcja weselna, która ułatwi gościom zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia, opatrzonego datą wesela i imionami pary młodej. Często fotobudka to również dziesiątki rekwizytów i przebrań, w których goście mogą się powygłupiać robiąc pamiątkowe zdjęcia.

 

3. Animator

 

 

Wiele par młodych boryka się z pytaniem: Czy zaprosić gości wraz z ich pociechami mając na uwadze, że dzieci będą biegać wśród rozluźnionych alkoholem dorosłych czy być może zrobić wesele tylko dla dorosłych ryzykując stracenie gości ze względu na brak opiekunki? Rozwiązanie jest proste: Animator, lub najlepiej animator + osobna salka dla dzieci. Dzięki animatorowi dzieci nie będą się nudzić i ciągnąć znajomych za rękę do domu, a dorośli nie będą musieli się martwić o ich pociechy ponieważ w każdej chwili będą mogli je odwiedzić w sali obok :).

2. Malowanie na żywo

 

 

Malowanie na żywo to wciąż dosyć niszowa atrakcja na wesele, jednak z pewnością nie zostanie tak zbyt długo. Wyobraźcie sobie: Malarz przychodzi na Wasze wesele i na żywo maluje obraz przedstawiający Wasz pierwszy taniec! Jest to nie tylko fantastyczna pamiątka dotykająca szczególnie tych o artystycznej duszy, lecz również ciekawa atrakcja dla gości, którzy mogą na bieżąco monitorować powstawanie wyjątkowego dzieła sztuki :).

 

1. Iluzjonista

 

 

Wesele to prawdziwie magiczna uroczystość, dlaczego by nie dodać więc do niej szczypty.... magii? Pokaz weselny to stworzone specjalnie na tę wyjątkową okoliczność show angażujące wszystkich gości oraz parę młodą. Niesamowite efekty iluzjonistyczne przeplatane żartami przyniosą nie tylko zdumienie ale i salwy śmiechu, jednocześnie nie przyćmiewając prawdziwych bohaterów wesela - pary młodej. 

 

Iluzja to sztuka dawania uśmiechu, którą zajmuję się już od 10 lat, zresztą myślę, że reakcje poniżej mówią same za siebie :).

 

Kliknij tu i skontaktuj się ze mną :)